2018.01.20 09:38:40
Narių Apklausa
Kokia žymiausia pasaulio kompanija?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Apklausų Archyvas
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 4

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 2,720
· Naujausias Narys: JeffreyGeerjexT
Šiaurės Korėjos pūlinys: karštis kyla
Platusis pasaulisСеверокорейский МИД предложил иностранным посольствам, в том числе и российскому, рассмотреть вопрос об эвакуации своих сотрудников в связи с обострением ситуации на Корейском полуострове. Почему именно 10 апреля выбрано датой, после которой КНДР не сможет обеспечить безопасность посольств, не сообщается.

Šiaurės Korėjos užsienio reikalų ministerija pasiūlė užsienio diplomatinėms atstovybėms, tame tarpe - ir Rusijos, aptarti klausimą dėl savo darbuotojų evakuacijos ryšium su padėties Korėjos pusiasalyje paaštrėjimu. Kodėl būtent balandžio 10 - oji pasirinkta kaip data, po kurios KLDR nebegalės garantuoti ambasadų saugumo, nepranešama.

Dauguma ekspertų ir politologų linkę ir toliau manyti, kad Pchenjanas tokiu būdu tik toliau didina įtampą. Štai karinių politologų asociacijos vienas vadovų Vasilij Belozerov mano, kad Š. Korėja nesuinteresuota blogiausia įvykių eiga ir tiesiog tradiciškai laikosi jai įprastos taktikos. Buvęs rusų Generalinio štabo viršininkas armijos generolas Jurij Balujevskij tiki, kad iki karinių veiksmų nebus prieita. Amerikiečių spacialistų vertinimu, šiauriečiai gali artėjančios Kim Ir Seno gimimo 101- osios sukakties (gimęs balandžio 15 d.) proga paleisti balistinę raketą.

Rusijos FR žiniasklaida apie konfliktą:

http://ria.ru/world/20130405/931199793.html#ixzz2PbM579Jr
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Nėra reitingų.