2018.01.20 09:43:39
Narių Apklausa
Kokia žymiausia pasaulio kompanija?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Apklausų Archyvas
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 1

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 2,720
· Naujausias Narys: JeffreyGeerjexT
R.Juknevičienė: socialdemokratai ieško pasiteisinimų formuodami koaliciją su kriminaline partija
Lietuvos aktualijos„Seimo narė Birutė Vėsaitė, teisindamasi dėl socialdemokratų partijos susitapatinimo su kriminaline partija, lygina nesulyginamus dalykus, teigdama, kad A. Kubiliaus vadovaujama Vyriausybė pati svarstė apie koaliciją su Darbo partija“, – šiandien Seimo plenariniame posėdyje svarstant į Ministro Pirmininko postą teikiamo Algirdo Butkevičiaus kandidatūrą pastebėjo parlamentarė Rasa Juknevičienė.

Pasak R. Juknevičienės, 2009 metais V. Uspaskicho Seime nebuvo, o V. Gapšio imuniteto klausimas buvo išspręstas, be menkiausios minties jo nespręsti. Nebuvo ir Konstitucinio teismo sprendimų dėl balsų pirkimo.

„Taip, tuo metu skilo Valinsko partija ir kiekvienam svarbiam projektui reikėjo paramos Seime. Kalbėta buvo ir su tvarkiečiais. Krizės įkarštyje pirmalaikiai rinkimai būtų atvedę į politinę krizę, jautėme atsakomybę dėl krašto stabilumo. Buvo pokalbiai, manant, kad Darbo partijos frakcijos Seime žmonės taip pat jaučia atsakomybę. Tačiau, kai iš Briuselio atsirito griausmingas Viktoro balsas, supratome, kad tuo kalba apie atsakomybę ir baigta. Tuometinius pokalbius lyginti su dabartine situacija yra paprasčiausia demagogija“, – posėdyje kalbėjo Seimo narė.
Komentarai
#1 | Rimas Plevokas · 2012.12.02 05:21:53
Tos paprasčiausios demagogijos - per akis...

O dabartiniai šios daugumos koalicijos pasitampymai formuojant valdančiąją viršūnę (įskaitant ir prosocdeminės Prezidentės demaršus) gali būti ir socdemų kiek dirbtinai kuriami siekiant "numušti" pernelyg išaugusį DP potencialą.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Nėra reitingų.