2018.01.20 09:49:15
Narių Apklausa
Kokia žymiausia pasaulio kompanija?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Apklausų Archyvas
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 4

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 2,720
· Naujausias Narys: JeffreyGeerjexT
A. Kubilius: pajėgėme įveikti krizę – pajėgsime sukurti gerovę žmonėms
Lietuvos aktualijosTėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) pajėgė suvaldyti krizę, pajėgs sukurti ir gerovę Lietuvos žmonėms, TS-LKD vedama vyriausybė vykdė atsakingą politiką ir darė realius darbus, kuriuos reikia tęsti – kalbėjo partijos pirmininkas, premjeras Andrius Kubilius tarybos posėdyje, kuriame buvo pristatyta partijos rinkimų programa – XVI-osios vyriausybės programa.

Pasak A. Kubiliaus, TS-LKD programa parašyta realios vyriausybės darbo patirties pagrindu. „Tai - rimtas darbas, kuriame nėra nė krislelio populizmo ir kitų partijų programose įprastų bendrybių“, – teigė TS-LKD pirmininkas.

„Pasaulinės krizės banga mūsų nenuplovė“, – sakė A. Kubilius. Atsakingos finansų politikos dėka Lietuva atsilaikė ir dabar jos ekonomika atsigauna sparčiausiai Europoje. „Padarėmė daug – gal ne tiek, kiek norėjome, bet viską, ką galėjome. Padaryta daug, nesustokime“.

A. Kubiliaus teigimu, ši programa yra konkretus sąvadas to, „kur esame šiandien ir ką reikia daryti“, ir kartu kitos – XVI-osios vyriausybės – programa: „Buvome pajėgūs suvaldyti krizę, todėl esame pajėgūs sukurti solidarią gerovę“, – kalbėjo partijos pirmininkas, – „tvirtėjantys finansų sistemos pamatai yra realus pagrindas pasirūpinti žmonėmis“.

Anot pranešėjo, negalime sustoti ir energetikos reikaluose, nes tik energetinė nepriklausomybė garantuoja skaidrias, patikimas ir pigiausias energetikos paslaugas vartotojams, kas po truputį tampa realybe.

Pasak premjero, suinteresuotiems Lietuvos priklausomybe, tai tikrai nepatinka ir jie imasi realių veiksmų. A. Kubilius pacitavo įtakingą savaitraštį „The Economist“, kuriame rašoma apie pastebimas Rusijos pastangas daryti įtaką Lietuvos rinkimų rezultatams. „Mūsų specialiosios tarnybos turi atlikti savo darbą ir ginti Lietuvos gyvybinius interesus. Neužtenka vien žinoti, kad kažkurių partijų atstovai lankosi Rusijos prezidentūroje ir tariasi dėl rinkimų Lietuvoje, neužtenka vien žinoti, kad Lietuvoje yra stebimi trečiųjų šalių specialiųjų tarnybų veiksmai, nukreipti prieš Visagino atominę elektrinę. Tai turi būti ne tik žinoma, bet ir stabdoma. Tai turi žinoti visi Lietuvos rinkėjai ir tam turi būti užkirstas kelias. Reikalaujantys „tiesos“ visų pirma turėtų reikalauti būtent tokios „tiesos“ - apie Lietuvai svarbiausius dalykus“, – kalbėjo A. Kubilius.

Estela Zinevičienė
TS-LKD atstovė spaudai
2012 m. rugsėjo 22 d.


***

Nors įdomiau turbūt čia būtų pasiskaityti:
A.Kubilius: per kadenciją gimė du anūkai, dvi lietuvaitės laimėjo auksą, atsigauna ekonomika, (rinkimus vadina „lūžio tašku“)
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Nėra reitingų.