2018.01.20 09:29:10
Narių Apklausa
Kokia žymiausia pasaulio kompanija?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Apklausų Archyvas
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 5

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 2,720
· Naujausias Narys: JeffreyGeerjexT
Kas laimės rinkimus? "Lietuvos sąrašas"?
Lietuvos aktualijosKą čia daug kalbėti. Seniai dėjome kokią naujieną, tai reikia įdėti.
Kadangi naujienų kūrėjai kažkaip pritilę, tai duokim nuorodą į naujai besikūriančia naują politinę-pilietinę (ar pseudopolitinę) jėgą: A.Kubilius: būtų gerai sužinoti, už ką pasisako naujosios politinės organizacijos, o ne tik prieš ką
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/akubilius-butu-gerai-suzinoti-uz-ka-pasisako-naujosios-politines-organizacijos-o-ne-tik-pries-ka.d?id=58952671
Komentarai
#1 | Rimas Plevokas · 2012.06.20 03:41:52
Kol kas tos naujosios- tai dar toli gražu net ne organizacijos, o tik padriki susibūrimai, nepatenkintųjų rateliai.
Tokio lygio sambūriai jei urmu patektų į valdžią- tai vėlgi būtų tragedija Lietuvai, nes jų kandidatai- tai margumynas be aiškios nuostatos.

Rinkėjai gali vien iš pasiutimo balsuoti už naujuosius, norėdami įgelti partijoms.
#2 | Aurimas Jaunarijus Ramoska · 2012.06.23 05:50:04
Rimai, kas dabar išvis balsuoja UŽ? Tik tų pačių partijų nariai (ir tai - ne visi) ir dar kandidatų giminės ir draugai. Visi kiti balsuoja tik PRIEŠ. Todėl naujieji judėjimai, organizacijos ir kt. nieko ir nežada kurti, nes nė nežino, kaip tai daryti. Užtat pasakyti apie kitus, kad jie daro ne taip - prašom, visi protingi.
#3 | Rimas Plevokas · 2012.06.25 11:57:26
Kaip ir į visus naujus "traukinius į Seimą", taip ir į šitą jau dabar puola dalis STAIGA užsimaniusiųjų į valdžią. Kam dirbti kokioje partijoje, konkuruoti joje su senbuviais, jei galima įšokti į naują darinį ir atsidurti netoli pirmo numerio? Pfft
#4 | Egidijus Uksas · 2012.07.05 08:42:39
Bolševikai, ne kitaip

„Visą valdžią sovietams“ prieš šimtą metų Petrograde rėkavo kairieji intelektualai, kurie jautėsi panašiai, kaip dabar jaučiasi D.Kuolio ganomi teisybės ar teisingumo (kaip kam patogiau) ieškotojai. Tada nebrendylomis idealistais pasinaudojo apsukrūs, su kriminaline praeitimi ir mąstysena veikėjai, nuvertę teisėtą valdžią, ir Rusiją bei jos kaimynus beveik šimtmečiui sukišę į pragaro skylę. Dabar „Visų šalių proletarai vienykitės!” išvirto į „ Visą Lietuvą – į Klonio gatvę“. Nuėjo nemažai suklaidintų ir užhipnotizuotų, kaip antai dalis Seimo narių. Ir veikia taip, kaip ta moteris nori. Nesvarbu , kad eidama teisėjos pareigas, viešai spjaudė ant visos valstybės, bet nieko, dėl galimybės su tokia jėga užtūpti Seimo kėdę, galima spjaudalą pakentėti. Apie tą kančią pasimėgaujant papasakoti feisbukuose, ir dar pakviesti kitus prisijungti paspjaudyti ant valstybės. O ką žinai – gal tai proga gauti tokią valdžią, kad ir pragaro vartai nenugalės. Nebrendylos idealistai ar savanaudžiai politiniai aferistai?
Frontininkas J.Paleckis pareiškė abejojąs tuo, kas įvyko Sausio 13 d. Jam buvo parodyta vieta ir pareikalauta atsakomybės. Tuo tarpu čia matome, kaip kriminalinis elementas bujoja ir reiškiasi Seime, ir netolimoje ateityje bus Seime bei priiminės įstatymus. Negana to, tas gaivalas eina su tam tikru dvasiniu palaiminimu iš Briuselio, jei ne iš Moskovijos. O gal jau viskas kartu sumesta, suderinta ir paleista veikti. Kas žino, gal šią vasarą, tik kita subtilesne, gal dėl to dar žiauresne forma, kartojasi tai, kas įvyko 1940 metais.
Su Valstybės diena, kol kas.
#5 | efrakcija · 2012.07.08 06:24:34
Ko Egidijau nerašai tiesiai į forumą? Ten matomesnis būtum.
O sąrašas jau kažko skyla, nepasidalina Sad. Tai kas gelbės po rinkimų Lietuvą? Brazauskienė su Šustausku?
#6 | Egidijus Uksas · 2012.07.08 09:15:06
Landsbergis
#7 | Marius Staskevicius · 2012.07.09 00:02:47
Nuo Kubiliaus? Tai kad jis Garliavoje biškį susivėlė, marsiečių tyko (čia ne aš sugalvojau, pats prieš kelis mėnesius kažką tokio sakė).
#8 | Egidijus Uksas · 2012.08.11 03:02:57
Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Prezidiumui

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Kelmės skyriaus
pirmininko Egidijaus Ūkso


PAREIŠKIMAS

Kelmė, 2012 m. rugpjūčio 8 d.


Artėjantys 2012 m. Seimo rinkimai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijai bus didelis išbandymas. Turime ateiti į rinkimus su dar didesne atsakomybe ir su nepriekaištinga reputacija tam, kad Lietuvos piliečiams, kurie atlaikė, atlaiko ir atlaikys valstybės laukiančius išbandymus, galėtume pasakyti – mes esame verti jūsų pasitikėjimo.
Nerimą kelia tai, kad TS-LKD galimybes rinkimuose ir partijos prestižą mažina tam tikrų personalijų kandidatavimas partijos sąraše daugiamandatėje ir vienmandatėje apygardose. Istorijos, kuriose yra minima Seimo nario Vito Matuzo pavardė, mažina rinkėjų pasitikėjimą TS-LKD. Neabejotina, kad artėjant rinkimų dienai visuomenės spaudimas dėl šios personalijos mūsų partijai tik didės. Manau, kad TS-LKD partijos prezidiumas turėtų dėl V.Matuzo kandidatavimo Seimo rinkimuose priimti tam tikrą sprendimą.
Atsisakau kandidatuoti Seimo rinkimuose daugiamandatėje apygardoje Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąraše, ir siūlau partijos narių mano kandidatūrai suteiktą 141-ą vietą užimti Seimo nariui Vitui Matuzui. Manau, kad gerbiamam Seimo nariui V.Matuzui kandidatuoti TS-LKD sąrašo paskutinėje vietoje būtų pats tinkamiausias ir garbingiausias būdas pasitikrinti rinkėjų pasitikėjimą.Tėvynės sąjungos –Lietuvos krikščionių demokratų partijos Kelmės skyriaus pirmininkas,
Kelmės r. savivaldybės tarybos narys

Egidijus Ūksas
#9 | efrakcija · 2013.03.02 10:26:28
Lietuvos sąrašas nelaimėjo rinkimų.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Nėra reitingų.