2017.07.28 12:43:40
Narių Apklausa
Kokia žymiausia pasaulio kompanija?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Apklausų Archyvas
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 1

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 2,720
· Naujausias Narys: JeffreyGeerjexT
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
PAR-2010 - Pasaulio futbolo čempionatas Pietų Afrikoje!
efrakcija
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.11 09:48
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 01.02.10

Štai ši tema turės (privalės) vyrauti visą mėnesį: nuo šiandien iki liepos 14d. (3 dienos: finalo ir apibendrintų įspūdžių aptarimui).
Čia mes rašysime, kurios komandos taktika mus žavi (Olandijos, Ispanijos ar Brazilijos?), kuris žaidėjas mums labiausiai imponuoja (Arjenas Robbenas, Frankas Ribery ar Walteris Samuelis?), ir kurio trenerio genijus mus užburia (Otto Rehhagelio, Morteno Olseno ar Fabio Capello?).

Rašysime futbolo poeziją, verksime su pralaimėjusionis komandomis (keiksime teisėjus ir žvairus vartininkus) ir džiaugsimės su nugalėtojais (girsime komandinę valią ir puolėjų meistriškumą). Mes čia – Pietų Afrikoje tiesiog gyvensime, kartu su pusnuogėmis apvalių formų afrikietėmis ir braziliškos torsidos aistringomis gražuolėmis!

P.S. Žmogų, kuris išdrįs neparašyti komentaro futbolo tema, mes apskųsime Valinskui (kad šis galėtų išvadinti „boba“ Smile ).
---------
adminas - zuikis, ne žmogus - bailus, virpantis, nelabai susigaudantis...

www.efrakcija.lt
Aurimas Jaunarijus Ramoska
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.14 05:41
Patyręs narys

Įstojo: 12.02.10

Sveiki, iškart lendu į eterį, idant netapčiau "boba" (nors moteriškės, kiek teko susidurti, nė kiek ne mažiau domisi PČ - matyt, tos, kur irgi netelpa į apibendrinimą "boba" Grin). Tad štai mano įspūdžiai ir įžvalgos.
Po pirmosios dienos rungtynių į kitą etapą "siunčiu" Prancūziją ir Urugvajų. Nors nė viena nesukrapštė įvarčio, bet abi man taktiškai pasirodė brandesnės. PAR gražiai atakuoja (būtent - gražiai, bet ne kažkaip įspūdingai ar dar kaip nors), bet gynyboje - didelė skylė, pro kurią, manau, tiek prancūzai, tiek urugvajiečiai sugebės ne kartą pralįsti. Meksikiečių pasirodymas išvis nuvylė - toks futbolas buvo prieš 20 metų.
B grupėje man patiko 3 komandos. Na, o graikus ir prieš čempionatą buvau nurašęs, ką jie ir pademonstravo. Argentina - mano favoritas. Bėda tik ta, kad kaip ir Žalgiris šiuometiniame LKL finale, žaidžia be trenerio, todėl lemtingais momentais gali prarasti pusiausvyrą be tinkamų strateginių sprendimų. Korėjiečiai pademonstravo idealią žaidimo drausmę - visi žaidėjai puikiai vykdė trenerio nurodymus, aikštėje užsiimdavo tokią poziciją, kurią ir turėjo reikiamu metu užimti. Vis gi manau, kad jiems neužteks meistriškumo praeiti galingos Nigerijos rinktinės.
C grupėje - paprasta: Anglija ir JAV. Tiesa, kuri iš jų bus pirma, nesiimu spėlioti. Anglai gal ir aukštesnės klasės komanda, bet niekada nesistengia "sumindyti" varžovo, todėl JAV turi gerų galimybių aplenkti juos įvarčių skirtumu, ypač rungtynėse su Alžyru. Labiau palaikau anglus, todėl viliuosi, kad slovėnai atims iš amerikiečių 2 taškus.
Nemačiau visų D grupės rungtynių tarp Ganos ir Serbijos, bet spėju, kad kitame etape bus abi pirmąsias rungtynes laimėję komandos: vokiečiai žaidė ypač kūrybingai, todėl nemanau, kad turės problemų grupėje, o už Ganą statau, prilygindamas šią komandą Nigerijos rinktinei.
Dar atkreipiau dėmesį, kad visos Europos komandų rungtynės su varžovais iš kitų kontinentų šiuo metu vyksta "lygiosiomis": 2 pergalės, 2 lygiosios ir 2 pralaimėjimai. Žinant, kad iki šiol europiečiai konkuravo tik su Pietų Amerikos rinktinėmis - tai sako apie išaugusį futbolo lygį visuose žemynuose.
P.S. Šiandien, spėju, olandai laimės prieš danus; Kamerūnas prieš japonus; italai prieš Paragvajų (bent jau neturėtų pralošt, nes kitaip imsiu galvot, kad tai Europos futbolo lygis krito, o ne kitų pakilo).
Aurimas J. Ramoška

Marius Staskevicius
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.15 08:43
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Džiugu, kad ir efrakcijoje yra bent vienas apynormalis žmogus Smile – „tegu karas lieka karu (politika), bet košė (pasaulio futbolo čempionatas) turi būti laiku“ (čia bandžiau perfrazuoti vieną rusišką posakį).

Pirmiausia apie dalyvių sąrašą.
Jau vien šventė man šitas čempionatas pažiūrėjus į dalyvių sąrašą (nėra rusų, turkų, kiniečių, net arabai atsivežė tik vieną komandą – Alžyrą). Va švedai būtų išmušę portugalus, o airiai – prancūzus ir būtų ideali sudėtis Smile.
O ką čia prikomentuosi nepasibaigus pirmam turui...

Teisėjavimas gal ir ne nuostabus, bet kol kas geresnis (bent kiek mačiau) negu tikėjausi. Nustebino vokiečių-australų rezultatas, tikrai nesitikėjau, kad vokiečiai be Balacko (vienintelės mano supratimu žvaigždės) laimės taip užtikrintai prieš visai nesilpną Australiją. Šiek tiek nustebino slovėnai (vis tiek laikiau juos silpniausia europietiška komanda, nepaisant jų žygdarbio eliminacijoje su rusais). Nustebino serbų rezultatas – šituos tai priešingai laikau gana stipria komanda.

Ir kažkodėl nenustebino mano mėgstamiausios komandos vartininkas – labiau nustebdavau, kai jis kartais pataikydavo kamuolį atmušti. Anglija garsi vartininkais šalis: Seamanas – praleistas balionas nuo Ronaldinho 2002m, Robinsonas – rodos, sau įsimuštas įvartis prieš rusus 2007, Carsonas – tais pačiais 2007 praleisti 3 įvarčiai nuo kroatų (pirmasis, uždavęs toną rungtynėms, dėl vartininko kaltės), o štai dabar ir Greenas...

Iš neeuropiečių-nelatynosų geriausią įspūdį palieka Korėjos-Japonijos regionas (dar Š.Korėją pamatysime akcijoje).
Kažkiek nustebino ir Argentina – su tokiu treneriu sugebėjo įveikti pačią Nigeriją. Bet dar paskandinti puikią žvaigždėmis komandą Maradonai laiko per akis Smile.

#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.16 05:28
Patyręs narys

Mariau, atrodo, kad čia mudu dviese diskutuosim Grin Bet - nesvarbu: kadangi namie su dukra dar ankstoka diskutuoti (be to, vakar po reklamos per LTV ji garsiai sušuko "ir krepšinis - gyvenimas!" - ką čia dar pridiskutuosi), tai aš šiame puslapy išsiliesiu Wink
Kaip jau ne sykį esu įsitikinęs, prognozės - baisus dalykas. Vos ne sumenkinau europietiško futbolo savo pasisakymais (kad italai nepralaimės Paragvajui). Šiaip ar taip, paragvajiečiai mane maloniai nustebino protingu futbolu ir dabar esu tikras, kad būtent šios dvi komandos išeis į kitą etapą iš savos grupės. Slovakai nesugebėjo įveikti silpniausios mano nuomone N.Zelandijos rinktinės, todėl mano akyse stipriai sumenko jų galimybės pasipriešinti Italijai ir Paragvajui (nors rungtynių ir nemačiau).
Nusivyliau Kamerūnu - atrodė, kad jie į aikštę išėjo iš anksto įsitikinę savo pergale. Tiesą sakant, japonų pergalė mane verčia suabejoti ir ankstesne nuostata, kad Nigerija savo grupėje aplenks Korėją. Nors dėl antros po Olandijos komandos dar nesu tikras. O ir olandai, manau, praras taškų per likusias dejas rungtynes - klausimas, per kurias.
Kaip ir tikėjausi, Dramblio Kaulo Krantas niekuo nenusileido portugalams, todėl sunku pasakyti, kuri iš jų palaikys brazilams kompaniją išeinant į kitą etapą. Na, brazilai turėtų bent vieną iš jų aplenkti ir bus įdomu pamatyti, kaip jie žaidžia su ne tik besiginančia komanda. Komunistinė Korėja vis gi turėtų likt paskutinė grupėje.
Aurimas J. Ramoška

Marius Staskevicius
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.17 00:57
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Nors mane kalbina kitoje temoje (kai rasiu laiko, irgi įsijungsiu), bet šiomi dienomis futbolo čempionatas svarbiau Smile!

Pasibaigė 1-as turas ir prasidėjo 2-tras.
Pradėsiu nuo 2-tro Smile. Pietų Afrika praktiškai išvažiavo namo (laimė namai netoli). Ir gerai! Nes jau per pirmas rungtynes mane sunervino. Tai ne ta komanda, kuri prieš 15 metų žlugus apartheidui laimėjo Afrikos čempionatą ir demonstravo gero lygio futbolą, ir už kurią aš šiame pogrupyje ruošiausi sirgti. Deja, nei namų sienos, nei čempioniškas treneris neišgelbės, kai aikštėje be proto laksto vien vidutinio lygio juodi (nerašysiu kas, idant nebūčiau apkaltintas rasinės neapykantos kurstymu Sad ). Žinoma, šansas su Prancūzija lieka, bet gal geriau jo neliktų...

O 1-mas turas baigėsi tikrai griausminga sensacija. Europos čempionai gavo nuo šveicarų. Šveicarija yra viena iš mano mylimų šalių ir komandų, todėl džiaugiausi kai jie „užtraukė“ ispanus. Bet turiu pripažinti – pagal žaidimą jie ir lygiųjų nenusipelnė (ką galima kalbėti apie rimtą kovą, jeigu įmušant įvartį – smūgių statistika buvo 14:2 ispanų naudai!?).
O ką daugiau galiu pasakyti, ypač kai nematau dieninių rungtynių?
Š.Korėja atrodė gana gerai (deja). Europa pagal bendrą rezultatą jau tikriausiai gauna nuo kitų žemynų Sad. Užtai P.Amerika varo labai užtikrintai – jeigu neklystu, 4 pergalės ir 2 lygiosios (o ir lygiosios ne prieš bet ką, o prieš Europos grandus – Prancūziją ir Italiją).

Na bet tikėkimės, Europa kažkiek atsities, ir Europos kelios komandos dar į play-off‘us pateks Smile. Gal kokia viena pateks ir į ketvirtfinalį... kuriame žais P.Amerika prieš Aziją.

#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.17 02:29
Patyręs narys

Po vakarykščių rungtynių paskutinėje H grupėje visgi viliuosi, kad ispanai pateks į kitą etapą. Manau, kad čia susidarys labai įdomi situacija, kai 3 komandos surinks po 6 taškus (na, Hondūras didžiausią pergalę jau laimėjo - pateko į čempionatą). Deja, pagal įvarčių skirtumą vietos kitame etape nematau šveicarams. Bet čia, suprantama, mano subjektyvios "vizijos" Cool
Kol kas pagal bendrą rezultatą žaidžiant su kitų žemynų komandomis Europa "negauna" - 2 pergalės, 5 lygiosios ir 2 pralaimėjimai. P.Amerika lyderiauja - 4 pergalės, 2 lygiosios ir kol kas nė vieno pralaimėjimo. Azija (įskaitant australus, kurie dabar priklauso Azijos futbolo konfederacijai) - 2 pergalės ir 2 pralaimėjimai (kol kas be lygiųjų); Afrika - 1 pergalė, 2 lygiosios ir 4pralaimėjimai; CONCACAF - be pergalių, 2 lygiosios ir 1 pralaimėjimas; Okeanija (N.Zelandija) - 1 lygiosios. Tad neoficialiai pirmauja P.Amerika, o Europa, Azija ir Okeanija - galima sakyti, eina vienodai. Po šiandienos rungtynių, manau, P.Amerika dar labiau sutvirtins savo pozicijas, o Azija "iškris" iš vicetrejeto.
Aurimas J. Ramoška

Marius Staskevicius
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.18 02:54
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Visos vakarykštės rungtynės man buvo netikėtos. Nesitikėjau nei Argentinos, nei graikų pergalės, nei prancūzų pralaimėjimo.

Vakar vakarinių rungtynių 2-tro kėlinio pradžioje norėjau ir protestuodamas, ir nuobodžiaudamas eiti miegoti. Vyksta pasaulio čempionatas, noriu pasižiūrėti futbolo, noriu pamatyti kaip žaidžia Olandija, Danija, Argentina su Korėja, bet neturiu galimybės matyti dieninių rungtynių (dar paprastai galiu pamatyti 2-trų rungtynių 2-trą kėlinį), ir man antrą vakarą iš eilės kiša pačią neįdomiausią grupę, kur net sirgti nėra už ką. Prancūzų (pasipūtusių intrigantų tautos – toks mano įspūdis) nemėgstu bene labiausiai iš Vakarų Europos tautų, PAR mėgau kai joje žaidė bent kažkiek baltųjų, Meksika bjaurus reikalas (jie ir Jungtines Valstijas per kelis dešimtmečius sunaikins), o P.Amerika (Urugvajus) ideologiniai Europos futbolo priešai. Nėra už ką sirgti, klaikiai nyki, neįdomi ir nesimpatiška grupė – galiausiai nutariau, kad man labiausiai patinka Urugvajus Sad.
Taip buvau pasipiktinęs tokiu futbolo tvarkaraščiu, kad kai iškalė prancūzus tai ir nenuliūdau, ir net kažkiek susidomėjau tolimesne rungtynių eiga.
Atia Francijai, atia Pietų Afrikai – sakau jau iš anksto.

Dėl Australijos sutinku, kad ji perėjo į Azijos futbolo federaciją, bet nesutiksiu jos savo „statistikoje“ laikyti Azijos komanda. Kaip nelabai laikau „europietiškomis“ komandomis Rusiją, Turkiją ar Borato tėvynę Kazachstaną Smile. Taip kad manoji Azijos „statistika“ geresnė už Aurimo.

O štai mano tragiškosios prognozės. Iš pogrupio išeis tik 3 europietiškos komandos: Serbija (gali juos netikėtgai pakeisti Vokietija), Italija (Slovakija) ir Šveicarija (beveik negali pakeisti Ispanija). Į ketvirtfinalį prasibraus tik Italija (Serbija pralaimės gražioje kovoje, Šveicarija beviltiškai). Ketvirtfinalyje be Italijos bus 1 Afrikos komanda, 2 Azijos, ir 4 Amerikos (tik dar nenusprendžiau ar visos iš P.Amerikos, ar 1-na iš jų bus Meksika – bet koks tarp jų skirtumas).
Nes kaip žiūrėdamas į dangų pamačiau: anglai gauna nuo Alžyro, Vokietija nuo serbų, o olandai nuo Kamerūno Sad.
Gerai pavariau. Vienintelis šansas, kad mano apokaliptinės prognozės ne visada išsipildo...

Ricky
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.18 05:36
Pradedantis narys

Įstojo: 07.04.10

Žaliamarškiniai meksikieciai kuriu apranga primine airiu rinktines apranga labai saldziai atkersijo uz airius. Tai kolkas vienas isimintiniausiu ir graziausiu sio WC ivykiu Cool
Kitas labai grazus ivykis buvo - sveicaru pergale pries ispanus, nors galejo ir 2:0 laimeti tas rungtynes, tokia proga turejo Smile

O PAR siektiek gaila kaip seimininku, kad teisejas taip nuzude seimininkus su pendeliu ir raudona uz nereiksminga prazanga, galbut teisejas rasistas buvo, ar siaip buvo uzpykes uz tas vuvuzelas..

Ricky
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.18 06:12
Pradedantis narys

Mano prognozes siai itin svarbiai dienai:
2010-06-18

Vokietija 1-1 Serbija
JAV 2-1 Slovėnija
Anglija 3-1 Alžyras

Marius Staskevicius
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.19 02:12
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Ricky parašė:
Mano prognozes siai itin svarbiai dienai:
2010-06-18

Vokietija 1-1 Serbija
JAV 2-1 Slovėnija
Anglija 3-1 Alžyras
Tai 2 pirmos rungtynė praktiškai atspėtos. Nes ir vienose, ir kitose pagadino teisėjas: amerikonams neužskaitydamas golo, o vokiečiams dar pirmame kėlinyje išvarydamas Klozę.
Bet va su anglais prašovei, ir James‘as nepraleido, ir anglai neįmušė. O aš beveik atspėjau viską, na tik neatspėjau, kad įvyks sensacija – anglų vartininkas nesupjaus grybo. Ir kas galėjo pagalvoti?

Viena paguoda, kad dabar jau aišku, kad Europos komandos bus bent 4-ios: jau dabar aišku, kad iš šios grupės išeis arba slovėnai (užtenka lygiųjų), arba anglai (reikia laimėti prieš slovėnus). Savaime aišku, išeis slovėnai – anglai visiškai panikuos paskutinėse rungtynėse, o galiausiai supjaus grybą, ir ne vieną, gynyboje...
Iš tikro mano spėjimas ir buvo, kad pateks 3-5 Europos komandos (dar yra labai nedidelė tikimybė, kad olandai papuls į kitą etapą nepaisant būsimo pralaimėjimo, bet tam jau reikia danų pagalbos – beje aš čia biški susipainiojau, iš tikro gali būti, kad jie pralaimės japonams, nes su Kamerūnu jie žais pasirodo tik 3-čiam ture).
Tik dėl efektingumo vakar surašiau patį juodžiausią scenarijų – 3 Europos komandos play-off‘uose, tai kol kas aš dar kaip orakulas gerai atrodau Smile.

#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.19 07:58
Patyręs narys

Jeigu sekant rungtynių baigtis pagal kontinentus, į sekantį etapą turėtų patekt visos 5 P.Amerikos komandos, pusė Europos (tegu bus mažesnė pusė - t.y. 6), pusė Azijos (t.y. 2. Kadangi Australija atėjo su Azijos komandom - tai ją ir priskiriu Azijai. Beje, Mariau, jei taip jau preciziškai žiūrėti į žemėlapį - Gruzija, Armėnija ir Azerbaidžanas taip pat neturėtų būti UEFA narėmis), pusė CONCACAF ir Okeanijos (kadangi kartu sudėjus jų yra 4 - tai manau, kad bus visgi 2 iš Š.Amerikos). Dar 1 vieta lieka Afrikai. Tai pažiūrėjus į turnyro lenteles, galima būtų sudėlioti taip: A - Urugvajus ir Meksika; B - Argentina ir P.Korėja; C - JAV ir vis dėlto Anglija; D - Vokietija ir Serbija; E - Olandija ir Japonija; F - Italija ir Paragvajus; G - Brazilija ir Dramblio Kaulo Krantas; H - Ispanija (vis dar tikiu) ir Čilė.

Aurimas J. Ramoška

Ricky
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.20 05:42
Pradedantis narys

Vakar per australu rungtynes eilini karta isitikinau kad i sita sporta su tokiu teisejavimu ir tokiom taisyklem galima ziureti tik kaip i XIX amziaus cirka.

O po to vakare danai su kamerunu ta patvirtino, pademonstruodami mano manymu kolkas graziausia sio WC regini su daug ivairiu cirku. Ir zaide danai is paziuros atsipalaidave, nesusireiksmine, ne taip kaip kokie anglai, grazu ziuret buvo toki regini.
Redagavo Ricky 2010.06.20 05:42

#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.21 02:23
Patyręs narys

Olandai ir danai kiek pataisė europiečių reputaciją. Tiesa, slovėnai ir ypač italai ją vėl apdergė. Visgi pagal dabartinius "tarpžemyninius" rezultatus jau reiktų vieną Azijai skirtą vietą perduot Europai. Na, sakykim E grupėj vietoj japonų į kitą etapą išeis Danija. Tiesa, tarpusavio rungtynėse danams neužteks lygiųjų, tad turės labai pasistengti.
Po vakar dienos varžybų gražiausiu reginiu vertinu Brazilijos ir Dramblio Kaulo Kranto rungtynes, nepaisant grybų teisėjų, įskaičiusių antrąjį įvartį. Tie visokie apsistumdymai, Kaka raudona kortelė - irgi futbolo dalis, tad labai nesureikšminu. Greičiau tai Kaka įvaizdį gadinantys faktai, bet ne rungtynių (nesvarbu, kad afrikietis gerokai pavaidino auką po to judesio alkūne).
Aurimas J. Ramoška

Marius Staskevicius
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.21 05:40
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Aš, Aurimai, pasipiktinęs tavo elgesiu:

1.Slovėnai tikrai negalėjo sudergti Europos reputacijos. Jie eina pernelyg fantastiškai. Nebent tu kalbėjai apie slovakus?

2.Aš dar galiu suprasti, kad tu klaidini aplinkinius ir guodi mane (žinodamas mano fanatišką prielankumą Britanijai), kad pateks kažkur tai Anglija (va čia tau ir parodys dar kartą slovėnai: kuo jie skiriasi nuo slovakų), bet negaliu susitaikyti, kad tu visiškai nuvertini mano puikiąją erudiciją ir aiškini senai visiems žinomus dalykus, kad UEFA‘i priklauso ir Gruzija su Armėnija. Tavo žiniai, dar futbolo Europai priklauso ir Izraelis, ir skirtingai nuo visokių Azerbaidjanu man Izraelis labai europietiška komanda.

3.Tu pasipiktinęs Kaka? Tu pasipiktinęs kažkokiu įskaitytu antraeiliu įvarčiu? Aš jau sudarinėju šio čempionato teisėjų sąrašą, kuriuos reikia išsiųsti 10 metų sunkiųjų katorgos darbų į Buchenwaldo koncentracijos stovyklą. Štai sąrašas:
Ispanijos teisėjas už sužlugdytus vokiečius;
Malio teisėjas už neįskaitytą amerikonų įvartį (tiesa, tavo sukoneveiktiems slovėnams Smile );
Italijos teisėjas už 2-tras rungtynes iš eilės žudomus australus;
Prancūzijos teisėjas už tai, kad rungtynes pavertė kojų laužymo karo lauku: išnešdavo vieną po kito brazilą su perlaužta koja (Elano ir negrįžo), o raudoną kortelę tas pusgalvis mojavo prieš Kaka – ten pusę DKK komandos reikėjo išvyti, ir dar porą golų su ranka jiems įmesti!
Na gerai, dėl to antro įvarčio tu mane, Aurimai, įkalbėjai. Duosiu jam tik 5 metus katorgos.

4.Tu Europai davei tik 6-ias vietas aštunfinalyje (play-off‘uose). Tai tragedija. Negi mano ekstremalus pesimizmas toks užkrečiamas? Jeigu aš varau extreme‘ą (3-5 vietos), tai kodėl ir normalūs vertintojai ima rašinėti ramiu veidu visišką katastrofą. Jei Europą sugebės į kitą ratą išvesti mažiau negu pusę savo komandų, tai už ką jiems duodama 12-13 vietų? Siūlysiu kitą kartą Europai palikti 10 vietų. Kol išmoks žaisti Sad.

O danai su olandais tikrai pataisė nuotaiką. Tiesa danų tai neišgelbės, ar matei kokį nevykusį golą įmušė japonams olandai? Antro tokio samurajams niekas neįmuš.
Iš kitos pusės, man ir N.Zelandija emociškai kaip Europos komanda. Nervavaus, kai įtartiną pendelį italų naudai paskyrė...

P.S. Tikiuosi Aurimas nesupras mano pasipiktinimo pernelyg tiesmukiškai Smile.

#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.21 07:34
Patyręs narys

Vaje, atsiprašau slovėnų tautos už tokį akibrokštą... Prašau stipriai nemušti Sad
Išties jau pradedu painiotis - per daug informacijos, skaičių, skaičiavimų ir visokių kitokių galvos laužymų. O ir darbo reikalai kartais išmuša iš futbolo vėžių Grin
Prie teisėjavimo "kliurkų" dar priskirčiau raudoną kortelę Nigerijos (lyg ir) žaidėjui, kuris prie graiko neprisilietė. Aišku, pagąsdino negražiai, bet tuo atveju abu turėjo gaut po geltoną - afrikietis už gąsdinimą, graikas - už vaidybą.
Dėl vietų pasaulio čempionate: po kiekvieno etapo komandų skaičius mažėja perpus, tad Europos šiuo atveju nėra už ką bausti. O vat Pietų Ameriką Afrikos sąskaita reikėtų labiau paskatinti - nesvarbu, kad ten varžosi tik 10 rinktinių. Šiaip ar taip, kitame čempionate P.Amerika turės 6 rinktines, o Afrika - 5, kadangi PČ vyks Brazilijoj.
Aurimas J. Ramoška

Marius Staskevicius
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.22 07:25
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Kažkaip po kelių pirmųjų rungtynių net pagyriau, kad teisėjai padarė netikėtą pažangą ir ėmė negriauti rungtynių. Deja, po 2-tro rato mano viltys apie futbolo vyrišką kovą ir grožį buvo nupešiotos pačiu žiauriausiu budu.
Paskutinis lašas buvo, kai eilinis goželis (arabas) išjungė iš žaidimo Šveicariją dar pirmame kėlinyje (vienintelė paguoda, kad šitaip kažkiek atsikeršyta pagrindiniam visų teisėjavimo nelaimių kaltininkui – FIFA intrigantui-despotui Blateriui – cha-cha-cha!).

Padariau kolosalinį darbą ir išrinkau visus blogiausius teisėjus – WC-2010.

Óscar Ruiz, Colombia ( NGA – GRE )
Alberto Undiano Mallenco, Spain ( GER – SRB )
Koman Coulibaly, Mali ( USA – SLN )
Roberto Rosetti, Italy ( AUS – GHA )
Stephane Lannoy, France ( BRA – CIV )
Khalil Al Ghamdi, Saudi Arabia ( SUI – CHL )

Aš kaip ir Paksas – savo, t.y. futbolo priešų neužmiršiu!
Tokius teisėjus Britų karalius tremdavo į Tasmaniją, Rusijos caras į Sibirą, o Robespjeras giljotinuodavo.

Pradžioje norėjau ginčytis su Aurimu, kad 6-ios Europos komandos play-off‘uose labai mažai, bet kai prisiminiau nuskriaustus šveicarus, o gal ir vokiečius – tai nelabai ką geriau prie tokio teisėjavimo ir gali tikėtis. Tiesa vienas įdomumas – pusė prisidirbusių teisėjų iš Europos. Ne europiečiai (kokie ten europiečiai piečiau Antverpeno, Ciuricho ar Budapešto? Smile ), bet visgi iš Europos.

Kiek suprantu – pateko Olandija ir Brazilija. Olandija pagal mane jau užėmė 1-ą vietą pogrupyje (gal kas žino tiksliau: ar lygiai surinkus taškų, pirmiausiai vietos žiūrimos pagal tarpusavio rungtynių rezultatą?).

Tai ką, atėjo lemiamas pogrupiams metas...

#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.23 04:33
Patyręs narys

Vakar Meškonis užtikrintai tvirtino, kad tarpusavio rungtynių rezultatas - tik trečiaeilis dalykas: surinkus vienodai taškų, pirmiausia bus žiūrima į bendrą įvarčių skirtumą, po to į įmuštų įvarčių skaičių, ir tik tada - į tarpusavio rungtynes. Na, galima ginčytis dėl tokios sistemos teisingumo, bet jei jau Meškonis sako...Cool
Vakar mane visiškai suglumino prancūzai. Teisėjas, aišku, pelnytai Mariaus bus pasmerktas myriop. Rašiau, kad graikai silpniausi europiečiai šiame čempionate, bet vakar įsitikinau, kad ne patys patys silpniausi. Fantastika - iš 2 grupių į kitą etapą neišėjo nė viena Europos komanda. Beje, abi vėl sugadino teigiamą bendrą europiečių rezultatą - vėl po lygiai pergalių ir pralaimėjimų (po 7) ir 8 lygiosios. Ir išvis dabar teigiamą rezultatą turi tik P.Amerika - net 10 pergalių, 2 lygiosios ir nėkart nepralošė. Su Europa lygiuojasi... tik iš Okeanijos federacijos atėjusi vienintelė komanda... Jeigu šiandien vokiečiai neapžais Ganos, o serbai australų - neverti tuomet europiečiai nė tų 7 vietų aštuntfinalyje.
Aurimas J. Ramoška

Julija Iskeviciene
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.23 09:12
Pradedantis narys

Įstojo: 29.04.10

Laba, brangieji vyrukai, jeigu leisite įsiterpti į Jūsų vyrišką kompanija ,tai aš esu iš tų moteriškių kuri domisi futbolu, gal ne tai kad domisi, bet dar ir turiu gyventi futbolu, todėl kad jauniausias sūnus futbolistas, taigi futbolas mūsų namuose visą laiką, treniruotės, turnyrai o šiuo metu dar ir per TV.Kaip ir visų vaikų mano sūnaus vardas Liutauras ir jo favoritas Messi. Vakar kaip tik vyko jo mėgiamos argetinos komandos varžybos, o mama akis paganė į gražius graikus.
Su įdomumu paskaitau Jųsų komentarus bet vis neišdrįsdavau įsiterpti ir padiskutuoti.
Julija

Ricky
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.23 09:16
Pradedantis narys

Na ka, atejo jonines, ir tuo paciu lemiama fataliska WC diena, kaip koks tai maksimaliu isbandymu metas Smile

Praeita karta su prognozem nelabai pataikiau, bet si karta vel pabandysiu pateikti savo sios joniniu dienos prognozes, kas zino gal si karta joniniu proga kanors geriau pataikysiu Smile

Mano spejimai 2010-06-23:

Anglija 1-0 Slovėnija
JAV 2-1 Alžyras
Vokietija 2-0 Gana
Serbija 1-2 Australija

Aisku as beveik garantuotas kad visos is situ saliu kuriom pergale uzrasiau - nelaimes, bet tuo paciu ir beveik garantuotas kad visos ir nepralaimes, o kadangi nezinau kurios laimes, o kurios pralaimes, tai idant kad spelioneje bent kanors pataikyti, rasau visoms busima pergale Smile

Bet turiu kazkokia nuojauta kad snd gali buti kazkokiu nemenku akibrokstu, netiketu ivykiu posukiu.
Redagavo Ricky 2010.06.23 09:18

Marius Staskevicius
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.06.23 10:00
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Visų pirma, tiesiog nuostabu, kad mūsų (futbolo diskutuotojų) jau 4, ir kas svarbiausia – moteriškių efrakcijoje visada buvo trūkumas Smile.

Antra, FRA-RSA teisėjo negaliu įtraukti į nusikaltusių futbolui veikėjų sąrašą dėl labai paprastos priežasties – tas debilas (nepabijokime šio žodžio Sad ) iš Kolumbijos... jau įtrauktas už NGA-GRE rungtynes. Kolumbija reikia subombarduoti, galima kartu su Venezuela (tą tai už Chavez‘ą) – nepaisant kad prezidentu neišsirinko bekelnio lietuvio. Aišku, prancūzams rungtynės nelabai ką lėmė (taip iš principo jiems ir reikia), bet... debilų debilas.

Trečia, savo prognozes aš jau pasakiau: vakar išlydėjom namo prancūzus, šiandien išlydėsim anglus, o vakare ir vokiečius. Goodbye, goodbye my darling... und Aufiderzein Sad.

Anglams trūksta kažkokios ugnelės... panašios kaip ispanams, portugalams, kaip danams, kaip galų gale net vokiečiams. Solidi, grėsminga, tačiau sukaustytų stuobrių komanda.
Mano paskutinis patarimas būtų: būtinai išleisti Joe Cole‘ą – tas vaikinas dar kažkiek sugeba įpūsti gyvybės. Nes dabar vienintelis panašus į norintį žaisti žaidėją yra Jamie Caragheris (tiesa, aš rašau nematęs 2-tro kėlinio su Alžyru – neatlaikė nervai stebėti 100-us prarastų kamuolių...). Škotai, kad ir techniškai netikšos, turbūt geriau būtų sužaidę vien iš savo neišsenkamo entuziazmo.

peršokti į forumą: