2017.09.20 12:36:20
Narių Apklausa
Kokia žymiausia pasaulio kompanija?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Apklausų Archyvas
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 1

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 2,720
· Naujausias Narys: JeffreyGeerjexT
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
D.Kedžio nėra
efrakcija
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.23 09:45
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 01.02.10

Iš principo turėtų būti gera žinia, kad D.Kedžio epopėja (bent savo žiauriąja forma) priėjo esmingiausią atomazgą.
Savaime suprantama, kad visą ką surašau turi prasmę tik tuo atveju, jeigu D.Kedys tikrai yra 2-jų žmonių žudikas.

Aš asmeniškai džiaugiuosi, kad žmogus, nužudęs nelabai suvokiamais pagrindais 2 žmones, eilei žmonių sugriovęs likimą ir didelei daliai padorių Lietuvos piliečių sujaukęs protus priėjo dėsningą galą.

Šiaip aš iš principo stengiaus nesidomėti šia byla ir visomis šiomis peripetijos, nes sunku jau buvo atskirti: kur teisingi faktai, o kur skleidžiami visiški kliedesiai.
Bet kadangi visiškai išvengti žinių, gandų ir emocingų kalbų nepavyko, tai aš (asmeniška nuomonė) siūlyčiau:

1. Skubos tvarka gražinti mergaitę motinai. Sutinku, kad L.Stankūnaitė nėra pavyzdinė moteris, bet ir ne tokios augina ir užaugina vaikus. Ji yra motina.

2. Teisti D.Kedžio seserį N.Venckienę už savo psichiškai nestabilaus brolio sukurstymą 2-ejoms žmogžudystėms. Bent jau Venckienės bendradarbis Furmanavičius, tai kiek žinau – 100%, kad jis tos mergaitės net akyse nematė (nebent pati teta N.Venckienė kada nors ją į savo darbą nusivedus buvo).

3. Dar man norėtųsi iš tų gausių mitingų organizatorių pareikalauti kitos nužudytosios Naruševičienės dukrelės išlaikymo bent iki pilnametystės. Kodėl visi pergyvendami dėl Kedžio dukrelės, visiškai negalvoja – kaip be motinos reiks gyventi kitai mergaitei? Vaikų jie neturi, ar ką?

Šita byla visgi turėjo ir teigiamą prasmę: parodė siaubingą žmonių nusivilimą ir nepasitikėjimą teisine Lietuvos sistema.
Tik ir čia, mano nuomone, nuvairuota į priešingą pusę: pedofilų (ar koks ten klanas) byla parodė, kaip būnant šios sistemos dalimi gali elgtis nebaudžiamai (turint seserį teisėja, svainį ir tetą advokatais, gali ir dukrą iš motinos atimti, ir visus šlykščiausiais kaltinimais apdergt, ir dar net žudyti – kai kas nors ima abejoti tavo „teisumu“, o įdomiausia, kad prie viso to dar ir tapti herojumi Sad )

P.S. kažkada girdėjau tokį priekaišta-raginimą „nevadinti šios bylos Kauno pedofilijos byla, nes kai kurie kauniečiai nepelnytai įžeidžiami“. Žinoma, jeigu yra kauniečių, kurie dėl to skaudinasi, tai galit ir nevadinti, bet man, kaip 100% kauniečiui, tai visiškai DZIN. Dėl manes, galite vadinti. Na, absoliučiai DZIN. Vadinkit, kaip norit.

www.efrakcija.lt
Tomas Baranauskas
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.23 15:52
Vartotojo avataras

Pradedantis narys

Įstojo: 10.02.10

Iš esmės pritarčiau tokiam apibendrinimui. Tik nežinau, ar išryškėjusį nepasitikėjimą teisine Lietuvos sitema galima pavadinti teigiama šios bylos puse.

http://www.istorija.net/
Algirdas Pilkauskas
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.26 00:48
Pradedantis narys

Įstojo: 09.03.10

Ir kam reikėjo rašyti tokią ilgą įžangą, prieš išdidų DZIN? Nebent artėja konkursas į valstybės tarnybą Wink

Zygimantas Girdzijauskas
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.26 16:32
Narys

Grin Nemaniau kad taip linksmai apibendrinsit šitą temą.
Išties sunku dabar ką nors suprati kas realiai vyksta. Ar tai teisėjų klanų kova, prisidengiant kuom tik nori? Ar tai sąskaitos tarp teisėsaugos ir kriminalinių grupuočių? Ar išties tų pedofilų tiek daug ir jie tokie įtakingi, kad tai galima vadinti klanu? Man tai labiau panašu į vieną didelį intrigų kamuolį, apie kurį kažkada bus kuriamas serialas iš 112 serijų su nenuspėjama pabaiga.
Na o rimtai tai rūpi tik tų vaikų likimai. Žiaurų į kokią mėsmalę jos papuolė. Dar žiauriau kad nežinau kas išties būtų teisingiausia. Nelieka nieko kito, kaip pasitikėti teisine ir socialine valstybės sistema.

Marius Staskevicius
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.27 00:38
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Tomui:
Galbūt ne visai sėkmingai išsireiškiau: teigiamas dalykas ne pats nepasitikėjimas (kur čia gali būti nepasitikėjimas teigiamu?), bet jo akivaizdus pamatymas.
Visada laikiausi nuomonės, kad valstybiniuose reikaluose rūsčiausia teisybė (pvz. Kubilius) yra geriau už saldžiausius pažadus (pvz. Kirkilas).

Algirdui:
Pradžioje, DZIN – ne tiek išdidus, kiek nervingas Sad. Ir kardinaliai nenoriu sutikti, kad 3 eilutės yra ilga įžanga. Tačiau ir šios 3 eilutės turi prasmę, nes jeigu aš nebūčiau jų parašęs, tai kai kam galėtų atrodyti, kad man DZIN, kad žudomi žmonės (ne, man tikrai NEDZIN, kad žudomi žmonės, ypač Kaune, ir ypač, mano nuomone, nekalti). Man tik DZIN, kad ši byla kai kada vadinama „Kauno pedofilijos byla“. Galbūt prie įžangos galima priskirti tik „bet man, kaip 100% kauniečiui,”, bet ir čia jeigu aš nepaaiškinčiau, kad esu kaunietis – tai galėtų susidaryti blogas įspūdis, kad koks čia kėdainiškis, molėtiškis ar rygietis moko svetimo miesto gyventojus.

Beje pats, Algirdai, iš kokio miesto? Čia tik šiaip – dėl įdomumo.
Taip pat įdomu, iš kur yra Tomas (kai kandidatavo į Seimą, tai galvojau, kad kažkur nuo Švenčionių ar Vilniaus, bet kai įsijungė į Kauno pilies organizaciją, tai ir nesuprantu – gal žmogus irgi iš Kauno?).
Bet čia tik dėl įdomumo – be blogų užuominų Smile. Nebūtina atsakyt.

Algirdas Pilkauskas
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.28 01:52
Pradedantis narys

Ech tie 100-procentiniai kauniečiai: Petrikis, Stašaitis, Henytė (čia vardas)...

Jiems smagiai DZIN, kad paskutinius 20 metų unikalioje ir nepaprasto grožio vietoje stovintis miestas pelyja, dulka, byra, traukiasi..., kad jo medžiai kertami, kad vis daugiau jo gyventojų stumdosi prie šiukšliadėžių ar ištiesę rankas laukia išmaldos...

Jo parkuose statomi 100 procentinių namai, jo slėniai virsta šiukšlių saugyklomis, šaligatviai - šunelių tualetais...

Drąsius Kedys kitoks - ne 100 procentinis. Laimei, tokių - mažaprocentinių - kol kas dar yra. Viliuosi, kad jų daugės.

Aurimas Jaunarijus Ramoska
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.28 03:36
Patyręs narys

Įstojo: 12.02.10

Na čia, gerbiamas Algirdai, ir užlenkėt. Nebūčiau vakar Jūsų sutikęs - irgi suabejočiau dėl tamstos gyvenamosios vietos (nors ir dabar nesu tikras, tiesą sakant Grin). Bet čia, turbūt, kaip tam anekdote - vienas skundžiasi, kad prastai į viršų žiūri, o kitas džiaugiasi, kad gražiai smakso žemyn (sušvelninta forma - vis gi moterys irgi skaito, tad nedrįsau tiesiai šviesiai). Man šimtaprocentiniai kauniečiai - Sabonis, Čepinskis, Kuprevičius, galų gale - Raigardas Tautkus. Taigi - čia kaip pažiūrėsi...
Aurimas J. Ramoška

Audrone
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.29 14:38
Naujokas

Įstojo: 29.04.10

Kad ir pavėluotai, palaikau Mariaus nuomonę.

Marius Staskevicius
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.30 05:12
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Algirdas Pilkauskas parašė:
Ech tie 100-procentiniai kauniečiai: Petrikis, Stašaitis, Henytė (čia vardas)...

Jiems smagiai DZIN, kad paskutinius 20 metų unikalioje ir nepaprasto grožio vietoje stovintis miestas pelyja, dulka, byra, traukiasi..., kad jo medžiai kertami, kad vis daugiau jo gyventojų stumdosi prie šiukšliadėžių ar ištiesę rankas laukia išmaldos...

Jo parkuose statomi 100 procentinių namai, jo slėniai virsta šiukšlių saugyklomis, šaligatviai - šunelių tualetais...

Drąsius Kedys kitoks - ne 100 procentinis. Laimei, tokių - mažaprocentinių - kol kas dar yra. Viliuosi, kad jų daugės.

Visiškai nenoriu diskutuoti apie Kauno (ne)grožį "ant" 2-jų apdergtų lavonų.

Yra pašnekovų, kurie, meistriškai išvengdami temos ir tiesiai užduotų klausimų, sugeba "atsišaudyti" lygtais kandžiomis, bet nelabai aiškiomis replikomis.

Dabar kas norėta pasakyti? Kad Kedys gerai padarė nušaudamas 2 žmones? Kad visi tegul taip šaudo ir sprendžia savo santykius su aplinkiniais? Kad Algirdui žinomas išplėstinis reikalingų nušauti Kauno pedofilų sąrašas? Kad jis turi kokių faktų (pats matė?) apie pedofilines orgijas?
Na, kad jaučia Algirdas Kaunui kažkokių nuoskaudų, tai kaip ir juntama (žinoma, kauniečiai – irgi ne angelai Sad ).

O iš čia išvardintų pagal nelabai suprantamus kriterijus 100-procentinių ir mažaprocentinių kauniečių, tai būtent į Kedį man panašiausias Henytė. Tik pastarojo kompanija žudė žmones dėl pragmatiškesnių dalykų, nužudytųjų šlykščiai nedergė ir savo nusikaltimuose nesidangstydavo visur demonstruojamomis nuosavų vaikų ašaromis.
Bet abu Kauno herojai…

Algirdas Pilkauskas
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.30 14:15
Pradedantis narys

Neblogas klipas. Valdininkai sako, kad pas juos "kompuose" neatsidaro:
www.sarmatas.lt/0...nka-video/

Algirdas Pilkauskas
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.04.30 14:26
Pradedantis narys

http://dainutekst...etuva.html

Rimas Plevokas
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.01 13:56
Patyręs narys

Įstojo: 20.02.10

Neblogas klipas. Valdininkai sako, kad pas juos "kompuose" neatsidaro...

Na na Smile

Dabar neziuredami pasakykite, koks pats pirmas zodis buvo tame klipe?
Ir vedantysis koks irgi?
Koks ju rysys?
Beje, tas rysys- pacioje pradzioje parasytas,- kad suprastu tie, kuriu "koeficientas zemas".
O dabar- pats rimciausias klausimas- KODEL toks rysys, kodel, kam taip?

Pradedam: pirmas zodis- Nepriklausomybė.

Algirdas Pilkauskas
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.03 00:49
Pradedantis narys

Kita versija?! O gal "nepatogūs" klausimai? Ir kur gi dingo Aidas?
http://supervideo...sius-Kedys

Rimas Plevokas
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.03 01:10
Patyręs narys

Kedys tai Kedys- jis- tik dalies valstybės bei visuomenės problemų kondensatas.

Tęsiu apie tą "neblogą" klipą.

Kartu su pirmu žodžiu- NEPRIKLAUSOMYBE- sugrupuoti absoliučiai daugumai skaitančiųjų negatyvias asociacijas keliantys keli kiti žodžiai.

Kodėl, kam taip?

Algirdas Pilkauskas
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.03 02:54
Pradedantis narys

Mano galva, Kedys ne kažkoks kondensatas, o auka tų nelemtų
dalies valstybės bei visuomenės problemų
.

Sunkoka sutikti, kad klipo žodžiai
absoliučiai daugumai skaitančiųjų negatyvias asociacijas keliantys
. Nebent išgąsdino ten minima atsakomybėWink. Asociacijos kyla žiūrinčiojo galvoje, priklausomai nuo susiformavusio pasaulėvaizdžio. Man , pvz. klipas atrodo kaip tik optimistiškas - pradžioje pagrindas - brangus tautos tarne, Nepriklausomybė, pabaigoje - pradėkite šiandien, o viduryje pateikiama info, kodėl šiandien, kokios galimos pasėkmės, sugrupuoti trūkumai, nurodytos veiklos kryptys... Telieka, pagaliau, pradėti. Ko ir linkiu.Smile

Rimas Plevokas
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.03 03:16
Patyręs narys

Mano galva, Kedys ne kažkoks kondensatas, o auka tų nelemtų
dalies valstybės bei visuomenės problemų
.

Sunkoka sutikti, kad klipo žodžiai
absoliučiai daugumai skaitančiųjų negatyvias asociacijas keliantys
. Nebent išgąsdino ten minima atsakomybėWink. Asociacijos kyla žiūrinčiojo galvoje, priklausomai nuo susiformavusio pasaulėvaizdžio. Man , pvz. klipas atrodo kaip tik optimistiškas - pradžioje pagrindas - brangus tautos tarne, Nepriklausomybė, pabaigoje - pradėkite šiandien, o viduryje pateikiama info, kodėl šiandien, kokios galimos pasėkmės, sugrupuoti trūkumai, nurodytos veiklos kryptys... Telieka, pagaliau, pradėti. Ko ir linkiu.Smile

O, dabar jau galiu pradėti tave cituoti, jau yra ką.
Nebėkim taip greitai- prabėgsim kas svarbu.
Atrodo, kad nori "prašokti" kai ką Wink
Dar kartą prašau- iš eilės:
KOKIE ŽODŽIAI SUGRUPUOTI pradžioje?
Ne kur nors toliau, ne klipo viduryje ar pabaigoje- iškart po NEPRIKLAUSOMYBĖS?Ar gali atsakyti neišsisukinėdamas?
Apie tai kas toliau- vėliau.

Asociacijos kyla ne tik pagal pasaulėvaizdį. Asociacijos ir formuojamos. Kartais- "nekaltų klipų" pagalba.

Rimas Plevokas
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.05 01:07
Patyręs narys

Tai va,- surašau ką grupuoja "neblogas klipas" (citata):

NEPRIKLAUSOMYBĖ, KORUPCIJA, MELAS, IŠDAVYSTĖS, FINANSŲ GRIŪTIS

Nebloga "kompanija" Npriklausomybei, ar ne? Net jei daugiau nieko blogo ir nebūtų tame klipe- jau vien šitoks Nepriklausomybės švento siekio "garnyras" daug kam turėtų sukelti šleikštulį.

Tomas Baranauskas
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.05 10:28
Vartotojo avataras

Pradedantis narys

Marius Staskevicius parašė:

Visada laikiausi nuomonės, kad valstybiniuose reikaluose rūsčiausia teisybė (pvz. Kubilius) yra geriau už saldžiausius pažadus (pvz. Kirkilas).

O kartais norisi, kad ta realybė nebūtų tokia rūsti. Realybė, o ne žinojimas-nežinojimas.

Taip pat įdomu, iš kur yra Tomas (kai kandidatavo į Seimą, tai galvojau, kad kažkur nuo Švenčionių ar Vilniaus, bet kai įsijungė į Kauno pilies organizaciją, tai ir nesuprantu – gal žmogus irgi iš Kauno?).
Bet čia tik dėl įdomumo – be blogų užuominų Smile. Nebūtina atsakyt.

Draugija "Pilis" veikia Vilniuje ir Kaune. Jos būstinė - Vilniuje. Todėl mano įsijungimas į Draugijos veiklą su gyvenimu Kaune nesusijęs. Pagal gimimą esu kaunietis, bet Kaune gyvenau tik iki 4 metukų. Dabar esu vilnietis ir truputį anykštėnas (nes buvusių anykštėnų nebūna - jie gali gyventi bet kur pasaulyje, www.anykstenai.lt Wink

http://www.istorija.net/
Marius Staskevicius
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.09 12:26
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Neblogas klipas. Valdininkai sako, kad pas juos "kompuose" neatsidaro:
www.sarmatas.lt/0...nka-video/
Pilnai gali būti, kad valdininkai nemeluoja - pas mus privačioje įstaigoje internetinių filmukų žiūrėjimas irgi sistemiškai atjungtas, t.y. iš darbo vietos nepasileidžia.

Tomas Baranauskas parašė:
O kartais norisi, kad ta realybė nebūtų tokia rūsti. Realybė, o ne žinojimas-nežinojimas.
Tai dėl to mes sutariam, nes čia praktiškai taip pat, kad savaime blogai yra visuomenės nepasitikėjimas teisėsauga Sad.

Marius Staskevicius
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010.05.17 08:19
Vartotojo avataras

Patyręs narys

Gal ir nereiktų jau judinti šios temos, bet negaliu nepasidžiaugti, kad kažkada dar temos pradžioje surašyti mano punktai apie šią temą ėmė po truputį judėti.

Nesitikėjau, kad mūsų teisėsaugai užteks drąsos (mano nuomone, ir teisingumo) grąžinti dukrelę motinai. Rodos taip paprasta, bet taip sunku suprasti bandos emocijose objektyvų mąstymą praradusiems rėksniams ir gražbyliams: kiekviena mergaitė turi gyventi su savo motina (jeigu ji nepripažinta netinkama būti motina).

peršokti į forumą: