2018.01.20 09:34:47
Narių Apklausa
Kokia žymiausia pasaulio kompanija?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Apklausų Archyvas
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 2

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 2,720
· Naujausias Narys: JeffreyGeerjexT
Naujametiniai A.Račo nuotykiai internete (2013-01-01)
Nieko išimtino ir nuos savęs aš čia neparašysiu, aš tik įdėsiu čia paplitusių nuorodų tekstus, kad jeigu dėl kokių teisinių ar moralinių priežasčių tekstai išnyktų dabartinėse vietose, bent čia kuris laikas užsilaikytų.

Pirmiausiai Artūras Račas tapo pripažintas neetišku už vieną tekstą. Būtų dar pusė bėdos, maža kam pasitaiko nesusivaldyti, bet tas drąsuolį vaidinantis keistuolis pajutęs, kad jam etikos svarstymuose gali blogai baigtis, persigando (neviniokim žodžių į vatą – kaip niekingas bailys ir aferistas) ir gelbėdamasis ištrynė šį savo įrašą ir... ėmė vaidinti, kad nieko nebuvo.

Vėliau Algis Ramanauskas (dar žinomas “Greitai” pseudonimu, bet kiek teko susigaudyti, jis už šią etiketę jau pyksta – o jo pyktis, tai ojojoi) surašė savo “Metų žmonių nominacijų” versiją (nevyniokim žodžių į vatą - “Metų šūdų ir bezdžionių” nelabai garbingų vardų nominacijos), ir daug tia žymių žmonių “apdovanota” buvo, bet “Metų durniaus” vardą gavo jau paminėtasis A.Račas.
Tasai užsirūstino, surašė “srutų duobėje gyvenančių atmatų” sąrašą, kadangi kaip jau žinome, jis nėra pilnai garbingas žmogus, tai vėliau ėmė mėtyti pėdas ir išmetęs įžeidžiančius savo sąrašo apipavidalinimus pavadino viso labo kukliu ir net ne savo paties sugalvotu “SąRačo” pavadinimu.
Teko į “srutų duobėje gyvenančių atmatų” sąrašą ir man papulti (tiesa, jau pavadintą SąRaču), internetinis konfliktas įgavo tolimesnę eigą, susilaukė tolimesnių komentavimų, bet dabar ne apie tai.

Mes duodame 2 tekstus viename:
1. Neetišką (ir durnoką) A.Račo
2. Nelabai mandagų, bet labai tikslų ir protingą A.Ramanausko-Greitai


*** *** ***

(nuorodoje yra ir komentarai, ir apipavidalinimas)

http://www.didzgalvis.lt/files/su_komentais.html

Artūras Račas: Ekskursas į istoriją: kodėl prostitutai bačiuliai ir matoniai nepasigauna ŽIV
Lapkritis 12, 2012

Apsišlapinęs ir prasigėręs politinis sienlaikraščio “Veidas” politinis propagandistas Audrius Bačiulis, matyt, kamuojamas poltinių ir bambalinių pagirių, savo FB profilyje primena, kad VRK 2003 metais buvo nusprendusi, jog aš pažeidžiau rinkimų agitacijos įstatymą.
Tai tiesa. Toks sprendimas buvo.
Tačiau šlapimo nelaikantis prostitutas, kaip visada, mato tik vieną, jam keletą Judo sidabrinių numetančio medalio pusę.
Todėl, manau, reikia paaiškinimo.
VRK šį sprendimą priėmė po to, kai kitas prasigėręs politinis propagandistas Darius Tarasevičius, pats asmeniškai užpykęs, ar už Judo sidabrinius kreipėsi į VRK, kerštaudamas už tai, kad VRK pripažino, jog ”Verslo žinios” dalyvavo propagandos kampanijoje, kartu su VP Market berniukais, dalijusiais alų ir skalbimo miltelious.
Šlapiaklynis “Veido” sienlaikraščio kekšiukas Bačiulis, kuriam nesvarbu kam, bet rūpi už kiek parsidavinėti, bando aiškinti, kad mane kažkas iš kažkur išmetė.
Tokie teiginiai primena tikrovę tiek pat kiek prostituto Bačiulio aiškinimas, kad jis yra žurnalistas. Tiesa yra ta, kad po VRK sprendimo mano atžvilgiu, kuris vėliau buvo patvirtintas teismo, aš nusprendžiau niekur nieko nekomentuoti ir laikiausi šio pažado iki tol, kol žurnalistinių prostitutų gauja, susidedanti iš bačiulių, matonių ir grinevičiūčių, pradėjo siautėti per apkaltą. Iki šiol prisimenu dabartinio LTN direktoriaus A. Matonio žinutę, išsiuntinėtą visiems ”saviškiams” (ir netyčia patekusią man) apie tai, kad “Račas sulaužė savo įžadus”. Prostitutams tada buvo baisu, nes kažkas pasikėsino į jų monopolį.
Čia buvo nukrypimas…
Grįžtant prie temos, tenka prisiminti ir tai, kad “Verslo žinios” ir D.Tarasevičius 2003-iaisias nebuvo vieninteliai, nesupratę, ką reiškia būti žurnalistu ir neparsiduoti už Judo sidabrinius.
Reikėjo šiek tiek laiko ir asmeninių pastangų, kad VRK pripažintų, jog LNK taip pat dalyvavo propagandinėje kampanijoje. Deja, tada, kaip ir dabar VRK pritrūko drąsos pasakyti, kad įstatymą pažeidė ir pagrindiniai valstybės asmenys – tuo metu tai buvo A.Paulauskas ir A.Brazauskas.
Aš visa tai prisimenu kaip darbą, kurį dirbu jau beveik 20 metų ir kuris man iki šiol patinka.
Nes iki šiol esu įsitikinęs, kad žurnalistas negali parsidavinėti nei už ordinus, kaip A.Matonis, nei už postus, kaip kekšiukas A.Bačiulis, nei už televizijų pinigus, kaip R.Grinevičiūtė ar K.Krivickas. Aš iki šiol manau, kad žurnalistas gali būti laisvas nuo politikų, verslo ir pinigų.
Todėl mane pykina nuo tokių prostitutų kaip A.Bačiulis ar A.Matonis, kurie savo egzistavimą bando pateisinti tuo, kad prostitucija yra seniausia profesija pasaulyje. Jų bėda, kad jie nesupranta, jog prostitutė ir žurnalistas nėra tolygios profesijos, nes prostitutė prekiauja tik savo kūnu, o už bambalį ar ordiną parsiduodantis žurnalistas parduoda pasitikėjimą visa žiniasklaida.
Aš tikiuosi, kad tie parsidavinėjantys protitutai vieną dieną pasigaus ŽIV ir nudvės. Ne tiesogine prasme, bet kaip profesijos atstovai.
Kita vertus, protu sovokiu, kad greičiausia taip neatsitiks, nes pasaulio istorija rodo, jog kovoje su prostitutėmis pergalės neįmanoma pasiekti.
Priežastis labai paprasta: paklausa yra nuolatinė ir labai didelė.
Bet gyventi smagiau kai kuo nors tiki.*** *** ***

http://www.facebook.com/algis.ramanauskas.9/posts/10200275491554923

(o čia su papildomomis iliustracijomis, tačiau su sugadintu formatavimu)
Algis Ramanauskas skelbia Metų Šūdų ir Ryškiausių 2012-ųjų beždžionių sąrašąSu šventėm visus. Turim metus, per kuriuos šauniai pasižymėjo daugybė gerų, stiprių ir garbingų žmonių. Nuo Meilutytės iki Kubiliaus, blogo blogo Kubiliaus.
Bet paskutinę metų dieną ne apie juos, ir taip pagerbtus (su visa pagarba!).
Pakalbėkim ir išrinkim tuos, kurie verti paminėjimo kaipo nekokie.

Jūsų dėmesiui - Metų Šūdai. Ryškiausios praėjusių 2012-ųjų beždžionės. Šie Apdovanojimai gali pasirodyti pikti ir netinkantys paskutinei metų dienai, tai jautresnius prašau liautis skaičius šioje pačioje vietoje. Gerai? Ačiū.

Likusieji - važiuojam.

METŲ IDIOTAS
yra LR Premjeras Butkevičius, už tai, kad:
1) pasakė štai ką: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=472047472859587&set=a.105335239530814.8092.100001630148579&type=1&theater ;
2) už tai, kad pasakė tai Tomkaus Šunaujos voljere, į kur normalus žmogus nosies nekištų, o iš ten paskambinusį filadelfijų pasiųstų ir toliau lindėt Tomkaus išangėj be teisės į savo nuomonę;
3) būdamas (lyg ir) socdemas, pasirodė besąs skystakiaušis fūfelis, nepalaikantis homoseksualų santuokų ar bent partnerystės įteisinimo Lietuvoje, už ką buvo visiškai pelnytai kritikuotas sveikos, nebrazauskinės kairės;
4) gerb. Premjere, nu įsigykit linzes, jopšichmat'! Nemalonu, kad mūsų šalies premjeras atrodo kaip koks prietaisas.

METŲ FEILAS
Vilniaus meras Zuokas, už tai, kad:
taip jau nutiko, kad jis ir yra metų feilas. Iš visų šiuose Apdovanojimuose dalyvajančių dignitarijų man jo vienintelio kažkaip žmogiškai gaila. Nu bet nieko: gal graffiti vandalams nebaudžiamai šūdinti atiduotos Vilniaus sienos kaži kokiu būdu dar sugrąžins prasralintą šaunumą. Artūrai, čia ne į obydą, žinai gi.

METŲ ŠŪDAMORFOZĖ
yra 15min. Buvęs neblogas portalas, šiandien tapo kaimo kazolų ir nušūdėjusių apokaliptikų tribūna. Ten ir Račą pamatysi, ir dar Šliužą paskaitysi. Ir sąmoningai(?) meluoti nevengiantį Valatką. Mirsi iš juoko paskaitęs Šluotos feljetonus menančių Vaitiekūno juokingybių - to bobiška pavarde spaudoj nevengiančio pasirašyti arlekino languotu psichopato šunšvarkiu.
Buvęs neblogas portalas dėl neva pliuralizmo skolina tribūną Leitenanto Moskvičiaus laikų maištininkui ir violetiniam affektų nelaikančiam asilui - quasipatriarchui Patackui. Čia kaip spjūvis veidan buvusiam lojaliam skaitytojui, sakau aš jums, kaip buvęs portalo fanas.
Plius, kartais spragtelėjimas tave nubogina į filadelfijinių kursyvinių kalbajobinių bobų karalystę - Žmones. O ten jau, nu fak visai. Nuoširdūs (jo, tikrai) palinkėjimai portalui - sugrįžkit į normalią būseną.

METŲ APSIŠIKIMAS
"Lietuva yra maža agrarinė valstybė."
Nėra didelė nuodėmė suklysti, net tokią nesąmonę pasakant. Žmogiška.
Kur kas blogiau yra tos klaidos nepripažinti, vaikiškai užsispirti ir toliau pūsti tą patį šūdo burbulą net ir po daugybinių paaiškinimų apie tai, kad Lietuvoje žemės ūkis ir miškininkystė tesudaro vos tris ar pan. proc. BVP.
Prie šitos skaudžios šiaip jau neblogo bičo gėdos pridėčiau ir tuos, kurie tą gėdą džiugiai pašėrino ir su kuriais dėl to teko čiutačkį atsišaldyt.
Nota bene: tikrai nedemonizuoju visų, kurie buvo prieš VAE. Pagarbiai žiūriu į tuos, kurie kaip kontrargumentą išsakė baimes dėl bendro pobūdžio branduolinių/radiacinių pavojų, skaičiavimų kontroversijas ir pan. Nu bet argumentai tipo "elektros garaže neuždarysi", "gal mums reikia keleto mažų atominių" tai jau dovanokit, yra gėda ir tiek.

METŲ ŠŪDINOJI TREJYBĖ
Vilniaus Universitetas, Gapšys ir Vonžutaitė už tai, kad:
1) VU yra, buvo ir bus totali žopa, lgūnyška ir russkoje_radijo_su_ūsais; (Paulius Gritėnas dar siūlo jam atiduoti METŲ RUDOJO DRYŽIAUS laurus - padaryta);
2) Gapšys tėra neįmanomos šukuosenos bobikas, sėdintis russkoje_radio_su_ūsais kišenėje. Mano sūnaus Lego androidai turi geresnes šukuosenas nei šitas apsišikęs mulkis; visa kita net nėra taip svarbu;
3) Vonžutaitė - už myžalų ir acto mišinį vietoj ašarų.

METŲ TANGO DOWN
Veselkos pasirodymas Žinių Radijuj. Kai praėjo pakankamai laiko nuo jo mirties ir jau galima viešai pasakyti, kas toks tasai žmogus buvo, tą ir padarysiu.
Va: sąmoningai, kryptingai ir su petkevičišku azartu mūsų šaliai kenkęs degeneratas. Kenkęs ne dėl pinigų, o (kas dar baisiau) iš idėjos - štai kas buvo tasai Veselka. Runkelis, kurio pasisakymuose buvo ir nostalgijos smetoniškajam autoritarizmui, ir seno gero antisemitizmo, ir tiesiog konvencinio chruščiovka_virtuvinio šūdizmo su denatūrato tvaiku.
Kas nors netiki dėl nostalgijos smetoniškam autoritarizmui ir antisemitizmo? Pasikelkit Laisvąjį Laikraštį, kažkur iškart po pirmosios skandalingos skinhedų Kovo Vienuoliktosios eitynių - visas ten mūsų herojaus mintis rasit. Turiu įprotį trackint šunsnukius, prašau nesiginčyti.
Baisu buvo ir tas epitafijų paradas. "Nesutapo mūsų nuomonės, bet visada gerbiau už tiesų žodį". Kai Žirinovskis užvers kanopas, paverkšlensim gerbę ir tą russofašistą už tiesų žodį. Arba, kaip sako mano draugas Užkalnis, 'Jūs dar pasakykit, kad gerbiate Hitlerį, nes jis irgi turėjo savo nuomonę ir tvirtai ją gynė. Ir dar pridėkit, kad būtų neįdomu, jeigu visi galvotų vienodai.'

METŲ LIGONĖ
yra Violetinė Garliavos Vėd'ma. Ir tiesiogine, su gudriai terminuotais biuleteniais, ir perkeltine prasme. Nu tpfū ant jos, daug nedaugžodžiaujant.

METŲ ŠŪDBACK
Povilas Gylys. Raudona kvislinginė lerva, Kvašnievskio žmonos sykį visiškai pelnytai palaikyta už oficiantą dėl savo neįmanomų bakenbardų, tarsi jau buvo tango down. Tačiau ne tut'ta buvo. Užuodęs galimos rezurekcijos eterį, bakenbardinis planinės ekonomikos klounas gudriai apgarliavėjo ir sprogo nediduke violetinės spalvos šūdo supernovute.

METŲ PASIŪLYMAS
Gedvilas: "eik iš čia, Mečislovai"

METŲ BAILYS
Gedvilas, ir visi žino, dėl ko. Eik iš čia, Gedvilai.

METŲ KULTŪROS MINISTRĖ
Skučienė, nes ji yra metų kultūros ministrė, be portfelio ir šėšėly.

METŲ ŠŪDŲ MAIŠAS
Algimantas Matulevičius. Nu tiesiog pažiūrėkit šitą filmą, ir nekils klausimų. Žmogus, kuris apsirengia Šūdų Maišo kostiumu, ir yra Šūdų Maišas. Ilgai nežiūrėkit, pakaks tik pamatyt šūdų kostiumą.
http://www.youtube.com/watch?v=tR-mJkavADQ
O čia - jau rimtesnis filmukas apie Šūdų Maišą: https://www.facebook.com/photo.php?v=2522668751021&set=vb.1382424717&type=3&theater

METŲ ŠUNAUJA
Šūdublikos Šūdinių Grupė. Tiesą sakant, tai yra viso Dvidešimtmečio Šunauja. Antisemitinis idiotas, šiukšlė ir marozas nėra vienišas: Šūdublikos Šūdinių Grupėje pas jį nachlėblina visas tautos galvijų žiedas: zėkas, Paleckio Fronto ir daugybės kitų partijų eksnarys Butkevičius, violetinis filadelfijus ir ištikimiausias Šunaujos bobikas Girdvainis, šovinistaujantys Čekutis ir Ozolas, skaitlinga nouneiminė zdraminė šunauja ir t.t.. Ten savo kaimietiškus verkšlenimus ir nuodingą rusosovietinę tuftelę pilstė ir pilsto jakavoniai, paulauskai, kauzonai, visi tie dabašinskai. Ne per seniausiai ten darbavosi ir Račas - nu nieko gi keisto, tiesa? Tribūną savo myžčiojimams ten randa ir sovietiniai šarikovai-filosofai - visi tie verkšlenantys radžvilai ir juozaičiai su plyta rankoj.
ŠŠG yra daugiausiai žalos Lietuvai pridariusi šūšara, čia rimtai. Žmonės tai jau suvokia, bet dar nesupranta.

METŲ PAVYDI ŽIURKĖ
yra Rožickas. Nuo pat pirmųjų mūsų su Šapausku atsiradimo Bentski Šou minučių slapta mūsų nekentė, kaip nekenčia tik pavydūs menkystos ir mokYti durniai. Tai visada matėsi, nes gana nevykusiai slėpta buvo. Tai yra šūdžiaus pavydas šviesuoliui, tai yra prasčiausios prabos pavydas kauniečio vilniečiui. Pamenu, buvau labai nustebęs, kai sykį seniai, per linksmas išgertuves kažkieno iš Ultra Vires namuose Rožickas persigėrė ir ėmė verkšlendamas mus su Šapu kaltinti esant "sūkomis vilniečiais" - buvau pritrenktas, nes iki tol gyvenime su "Vilnius - Kaunas šūdas gaunas" nebuvau susidūręs, o ir visa mūsų chebra buvo maišyta, ir niekam niekada nekilo problemų kas vilnietis, kas kaunietis. Tynta ar kažkas bandė jį ramint, o jis toliau verkšleno, būtent verkšleno, kad mes sūkos vilniečiai.
Dėl ko tik dabar? Nes ilgus metus tylėjusi žiurkė potrotuarinės skruzdės snukiu tik neseniai pratrūko, ėmė skleisti militaristinį bezdalą manęs link - visi tie Pistonai, rampažai Feisbuke. Triggeriu, spėju, pasitarnavo mano antivandalinė veikla. Pasirodo, Rožickas yra graffiti advokatas - nu nieko keisto. Greičiausiai giliai viduj dar ir anarchokomunistas; visi mokYti durniai daugiau mažiau tokie. Paklausiau sykį - už ką balsuoji rinkimuose? Žinokit, nesitikėjo, užsikirto ir pavebleno - "kaip kada" ar kažką panašaus.
Rožickai, dievaži nenominuočiau tavęs, bet kad pats prašaisi, į veidą vis lendi. Nebūk toks piktas, ambicingas niekale su pist'ūsiais ar jau be jų. Kai padvėsi, gal Dievo valia atgimsi šūdų gaublį ridenančiu vabalu ir pagaliau būsi pats glavniausias humoristas savo kvadratiniam miško metre.
O kol esi tik rožickas, tik apgailėtinas šūdų bartukas, gal geriau tylėk į triapočką su visais savo nevykusiais bandymais comedy ir muzikoje. Dėliok toliau defaultinius parametrus ant kompresorių-maximaizerių savo dubliažiniam pasaulėly ir rūkyk savo sušiktas kanapes. Gerų metų tau, rusifikuotas dwarfe :)

ir pagaliau, svarbiausia nominacija:

METŲ DURNIUS
BNS direktorius ir pagrindinės krašto račvietės operatorius Artūras Račas - už tai, kad:
1) yra tiesiog durnius, be jokio humoro jausmo, be abstraktaus mąstymo, be jokio skonio, bet užtat su pasiutusiai šaunia bekalniere juliaus_janonio fūfaike ir apvaflinto tarantulo neapykanta;
2) it blynus prisvilinusi silpnaprotė domochoziajka puolė iš savo račvietės trinti visą negudrų davatkišką šmeižtą apie Matonį, Bačiulį ir kitus, kai suprato, kad šikna dega ir kad per kepurę gaut gali. Vėliau ir gavo, Žurnalistų ir Leidėjų Etikos Komisijai visiškai pelnytai nusprendus, kad Račas niekuo nesiskiria nuo Tomkaus ir jo mylimos Janutienės ir panašių. Šiame epizode Račas pasirodė dar ir kaip METŲ BAILYS, bet METŲ BAILĮ mes jau atidavėm kitam bobai. Savo veikos nagrinėjime išsisukinėjo it sliekas ant kablio; aiškino, kad tos jo veikos gi nebėra - nėra ir už ką bausti. O nėra jos dėl to, kad pats bailiai ištrynė, tik nežinojo, asilas, kad yra žmonių, sugebančių metraštinti net tokius šūdus kaip Račas. Beje, turėjo idiotiškumo priekaištauti dėl autorinių teisių (sic!) pažeidimo asmeniui, išsaugojusiam ir pateikusiam tyrimui tą Račiško šmeižto kopiją. Nu ar ne durnius? Nu Metų Durnius, duodu paties Račo skrybėlę prišikt!
Račas apsimetė šikančiu katinu ir teigė nesuprantąs, kaip jo blogas gali būti visuomenės informavimo priemonė, nors prieš kurį laiką pats gyrėsi, kad tokiu jį įvardijo (įvertino!) kažkokia vakarietiška, su media susijusi organizacija. Račas yra toks mižnius, kad apsimetė nesuvokiantis, kad bet kuri vieša internetinė svetainė YRA žiniasklaida, juo labiau, kad LR jurisdikcijos tai jau yra pripažinta, precedento tvarka. Tokiam kietam žurnalistui ir nenaujokui teisėje kaip mūsų Metų Durnius turi būti aišku, kad žiniasklaida yra net šis mano FB ("Public") lapas, su šiais Apdovanojimais. Welcome į XXI amžių, Metų Durniau!
3) reguliariai, tarsi trobos kurantai, išperdžia tą pačią banalią trydą apie Užkalnį ar Bačiulį ar Matonį ar Adomėną ar Ramanauską ir netveria niršuliu, kad mums tai sukelia emocijas, panašias į tas, kurias patiria vaikai, pakeliui į mokyklą apmėtę kriaušėm seną piktą kaimynų brisių ir šitaip aktyvavę jo papuvusius žabtus eiliniam pakimusiam skalijimui. Račai, tapai viso lietuviško ineto pajuoka, kažkokia Blogosferos giltine, tu visiškai išsibalansavai, pikčiurna tu amsinti :) ;
4) nemato problemų broliautis su nacistiniais degenaratais ir konvenciniais pusgalviais: nemato problemų eiti į TV "laidą" pas violetinį kretiną su ištatuiruotais Nacių Vokietijos simboliais. Taip, Klivečka YRA sušiktas nacis, ir Račui tai yra puikiai žinoma. Stebėtina: Račas lyg ir laiko save šiokiu tokiu socialistu, o tuo tarpu geriausi jo draugai - naciai klivečkos, pusnaciai paksistai ir blogeriai_zeppelinusai, lygiai kaip ir russonacistiniai padugnės, kurių dūdą taip noriai už kaži kiek sidabrinių papučia-pamoderuoja mūsų Metų Durnius. Nors ką ten stebėtis - socialistas su naciu abudu tokiu;
5) būdamas BNS direktorium neužkardo filadelfijinės chaltūros ir neišmanymo savo kontoroj, nesudaboja savo gavrikų, užmerkia akis į tuos visus BNS šūdus, kuriuos savo ruožtu retransliuoja kiti žurnalistiniai klounai savo portaluose: "karinis naikintuvas", "karinis tankas", "Rusija Arktyje dislokuos gaudomuosius naikintuvus", visi tie holokaustai mažąja raide ir taip toliau. Nu bet čia nieko keisto, nes patsai Metų Durnius yra skėlęs sykį apie "priešraketinę gynybos sistemą" Lietuvoje, iškart po SU 27 incidento. Kitaip tariant, Račas yra ne tik durnius, bet ir chaltūrščikas, Dvidešimtmečio Chaltūrščikas;
6) pats būdamas viso labo tik driachlas išsigimėlis atspardyto arklio snukiu ir išpuvusiais kreivais dantim, drįsta kibti prie fizinių kitų žmonių savybių. Nu aišku, kad Andrius Užkalnis toli gražu ne Bowie, bet ne paskutinės stadijos sifilitiniam kriugeriui aiškint apie žmonių išvaizdą.

Tai tiek. Dėkoju už pagalbą rengiant Apdovanojimus mano draugams:
Aistė Paulina, Rokas Mikelionis, Andrius Užkalnis, Darius Rimkus, Egidijus Egg, Justinas Buzas, Mantas Jatautas, Dominykas Kubilius, Paulius Gritėnas, Radvilė Morkūnaitė, Augustas Didžgalvis, Gediminas Šapkauskas, Agnieška Trys ir kiti.
Svarbu: šie geri žmonės tik siūlė kandidatus; visa gi čia išpilta tulžis yra išimtinai mano. Neteiskit jų.

Laimingų Naujų.

DUK

1. Ko toks piktas, Algi?
Piktas, nes Dormeo nepasiūlo man už skatikus reklamuoti jų šūdus. Sakiau jau.

2. Man tavęs gaila.
Eik žopą.

3. Etc.
Nu jo.
Komentarai
#1 | Rimas Plevokas · 2013.01.08 10:29:54
Šiaip tai jie abu- abu ir inicialus juk tapačius turi- AR, na vienas- ARG,- yra neetiškų platumų tyrinėtojai taip sakant.

Nors motyvai tai skirtingi gerokai.
#2 | efrakcija · 2014.01.04 15:59:32
Ech, p.Račai, kur tu prapuolei?
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Nėra reitingų.<< straipsniai pagal kategorijas (autorius) >>

<< straipsniai pagal datas >>